hakkimizdaa

1989 yılında Günay ACAR tarafından bölgenin vinç ve kurtarıcı ihtiyacını gidermek amacı ve gayreti ile kurulan Acar, 1973 model BMC marka sabit kurtarıcı  ile bu alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Muğla, Bodrum, Milas, Yatağan ve Didim bölgesinin ilk VİNÇ VE OTO KURTARICI firmasıdır.

Firmamız bölgede önde ve öncü olmanın verdiği özgüven ile 1996 yılında sigortalı araçları çekebilmek anlamında Türkiye’nin en büyük Reüseürans ve Assistans devi Tur Assist, Doğuş Yol Yardım, Mercedes, BMW, Land Rover, Fiat, Renault ile anlaşma imzalayarak bölge bayisi olmuştur. 1996 yılından bu yana hiç hatasız araç çekmenin gururunu yaşıyoruz.

Şu anda Türkiye’nin her yerine Vinç ve Oto Kurtarıcılar vasıtasıyla Ağır Ticari araçlardan, Tekne ve Yata, Taksi ve Motosikletten Konteynere kadar her türlü taşımacılığı itina ile yapmaktayız.

Firmamız pandemi sürecinden sonra sektörün yönlendirmesiyle yatırımlarını Vinç ve İş Makinaları üzerine geliştirmiş, bölgenin en aktif Vinç Kiralama Acentesi haline gelmiştir. Milas’ın geçim kaynağı Balıkçılık, Madencilik, İnşaat, Hayvancılık ve Turizm kollarında sektörün öncü firmalarına tedarik sağlayan Acar Vinç, yeni dönemde yatırımlarına Bodrum, Yatağan ve Muğla’da hız kesmeden devam etmektedir.

Acar Vinç 2021 yılında yenilenen yüzü ve genişleyen ekip ve ekipmanlarına ilave olarak Ağır Tonajlı vinç kiralama ve Konteyner Satış hizmetlerini de faaliyetlerine eklemiştir.

Firmamız hali hazırda Vinç, Sepetli Platform, Mobil Vinç Kiralama, Forklift hizmetleri, Manitou ve Telehandler Kiralama hizmetleri, Makaslı Platform, Ağır Nakliye, Yol Yardım, Konteyner ve Prefabrik Ev satış ve kiralama hizmetleri gerçekleşmektedir.

Firmamız Tecrübe, Güven, Ekip ve Ekipman, Kalite ve İş seriliği ile Uygun fiyat anlayışı temeli üzerine kurulmuştur.

Firmamız prensiplerini 1989 dan bu zamanlara hiç bozmadan devam edegelmiştir. Milas ve civarında yaptığımız Vinç ve araç çekimlerinde hiç hatamız olmamakla anılmaktayız.

Merkez ofisimiz Milas olmakla birlikte, Muğla, Yatağan, Bodrum, Didim ve Milas’ın Ören ve Güllük beldelerinde VİNÇ VE OTO KURTARMA Hizmeti vermekteyiz.

Çağrı merkezimizden ihbarı aldıktan sonra tarafımızca söz verilen saat ve dakikada uygun ekip ve ekipmanlarla 7/24 hizmetinizdeyiz.