Hakkımızda

hakkimizdaa

1989 yılında Günay ACAR tarafından bölgenin vinç ve kurtarıcı ihtiyacını gidermek amacı ve gayreti ile kurulan Acar, 1973 model BMC marka sabit kurtarıcı  ile bu alanda hizmet vermeye başlamıştır.

Muğla,Bodrum,Milas,Yatağan ve Didim bölgesinin ilk VİNÇ VE OTO KURTARICI firmasıdır.

Firmamız bölgede önde ve öncü olmanın verdiği özgüven ile 1996 yılında sigortalı araçları çekebilmek anlamında Türkiye’nin en büyük Reüseürans ve Assistans devi TUR ASSIST ile anlaşma imzalayarak bölge bayisi olmuştur.1996 yılından bu yana hiç hatasız araç çekmenin gururunu yaşıyoruz.

Şu anda Türkiye’nin her yerine Vinç ve Oto Kurtarıcılar vasıtasıyla Ağır Ticari araçlardan,Tekne ve Yata;Taksi ve Motosikletten Konteynere kadar her türlü taşımacılığı itina ile yapmaktayız.

Firmamız Tecrübe,Güven,Ekip ve Ekipman,Kalite ve İş seriliği ile Uygun fiyat anlayışı temeli üzerine kurulmuştur.

Firmamız prensiplerini 1989 dan bu zamanlara hiç bozmadan devam edegelmiştir.Milas ve civarında yaptığımız Vinç ve araç çekimlerinde hiç hatamız olmamakla anılmaktayız.

Merkez ofisimiz Milas olmakla birlikte, Muğla, Yatağan, Bodrum, Didim ve Milas’ın Ören ve Güllük beldelerinde VİNÇ VE OTO KURTARMA Hizmeti vermekteyiz.

Çağrı merkezimizden ihbarı aldıktan sonra tarafımızca söz verilen saat ve dakikada uygun ekip ve ekipmanlarla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Open chat
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Powered by